ادامه حاشیه های حضور محمود فکری در استقلال؛ شیشه های ماشین سرمربی را شکستند

به گزارش بهترین نوا، تهران (پانا) - پس از رسمی شدن قرارداد محمود فکری با استقلال تهران که با نارضایتی باشگاه نساجی همراه بود، اتفاقی عجیب اتفاق افتاده است.

ادامه حاشیه های حضور محمود فکری در استقلال؛ شیشه های ماشین سرمربی را شکستند

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، شب گذشته و پس از عقد قرارداد میان باشگاه استقلال و محمود فکری و انتخاب این پیشکسوت خوشنام باشگاه استقلال به عنوان سرمربی این تیم، طی اقدامی هدفمند، قرارداد این مربی با باشگاه سابقش در فضای مجازی منتشر شد که به دلیل تعیین بودن آدرس و تلفن همراه محمود فکری در این قرارداد، انتشار این قرارداد منجر به مزاحمت های فراوان و در ادامه آسیب به خودرو شخصی سرمربی استقلال شده است.

در همین رابطه محمود فکری به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: برای من تعیین است که این کار زشت و دور از اخلاق توسط چه کسانی اجرا شده است. متاسفانه از دیشب من و خانواده ام دچار مسائل زیادی شده ایم. من از کسانی که قراردادم را منتشر نموده اند شکایت می کنم. این آقایان بدانند با این کارها ذره ای در انگیزه من برای فعالیت در استقلال کم نخواهد کرد و من با قدرت برای این تیم کوشش می کنم.

▫️باشگاه استقلال در مورد این اقدام زشت اجرا شده، پشتیبان سرمربی خوش اخلاق خود است و به وسیله مراجع قضایی و قانونی اقدام لازم را به وسیله معاونت حقوقی باشگاه انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ادامه حاشیه های حضور محمود فکری در استقلال؛ شیشه های ماشین سرمربی را شکستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه حاشیه های حضور محمود فکری در استقلال؛ شیشه های ماشین سرمربی را شکستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید