تسهیلات ویژه دانشگاه تربیت مدرس برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

به گزارش بهترین نوا، دانشگاه تربیت مدرس ضمن اختصاص تسهیلاتی ویژه ایام شیوع بیماری کووید-19 به دانشجویان تحصیلات تکمیلی، جزئیات مدت زمان تحصیل دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در دوره شیوع کرونا را اعلام نمود.

تسهیلات ویژه دانشگاه تربیت مدرس برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

به گزارش بهترین نوا، هیات رییسه دانشگاه تربیت مدرس مصوب نموده است که تأیید ثبت نام و یا حذف صرفا نیم سال دوم 99-1398 تمامی دانشجویان نوبت اول (روزانه) کارشناسی ارشد و دکتری که در مرحله پژوهشی (یا در آستانه تصویب پروپوزال و یا امتحان جامع) بوده و به هر علتی تا خاتمه شهریورماه امسال پیروز به ادامه فعالیت های پژوهشی و یا دفاع از خاتمه نامه یا رساله خود نمی شوند، نیازی به ثبت درخواست در سامانه گلستان نداشته و نهایتا نیم سال مذکور جزو سنوات تحصیلی آنها منظور نخواهد شد و شهریه ای نیز بابت آن دریافت نمی گردد.

همچنین دانشجویان شهریه پردازی که در مرحله فعالیت های پژوهشی هستند نیز در صورت عدم بهره مندی و حذف نیم سال فوق بعد از تأیید گروه از پرداخت شهریه تحصیلی این نیم سال معاف می شوند.

دانشجویانی که در نیم سال تحصیلی جاری تا خاتمه شهریور ماه پیروز به دفاع از خاتمه نامه یا رساله خود شوند، به مدت 3 ماه از کسر سنوات تحصیلی بدون احتساب، به عنوان مشوق بهره مند خواهند شد.

بر این اساس مشکل سایر دانشجویانی که واجد شرایط خاص آموزشی یا پژوهشی هستند نیز توسط معاونت آموزشی دانشگاه با تسامح آنالیز و تصمیم گیری خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تسهیلات ویژه دانشگاه تربیت مدرس برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات ویژه دانشگاه تربیت مدرس برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید