جابر: شکست مقابل الهلال را برابر شهر خودرو جبران می کنیم، حمدون: هراسی از شکست ها نداریم

به گزارش بهترین نوا، بازیکن تیم الاهلی امارات از جبران شکست های اخیر آسیایی در بازی بعدی با حریف ایرانی خبر داد.

جابر: شکست مقابل الهلال را برابر شهر خودرو جبران می کنیم، حمدون: هراسی از شکست ها نداریم

به گزارش بهترین نوا و به نقل از روزنامه البیان امارات، یوسف جابر، بازیکن خط دفاعی تیم الاهلی درباره شکست برابر الهلال عربستان در بازی هفته دوم گروه B لیگ قهرمانان آسیا گفت: می خواستیم در این بازی با کسب 3 امتیاز به نخستین پیروزی مان برسیم اما پیروز نشدیم. بازی بسیار قدرتمندانه ای به نمایش گذاشتیم و امیدوارم این شکست ها را در بازی هفته سوم برابر شهر خودرو جبران کنیم.

جابر ادامه داد: الاهلی با وجود 2 شکست هنوز شانس صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را دارد. 4 بازی دیگر پیش رو داریم و شروع آن باید با پیروزی برابر شهر خودرو باشد.

محمد حمدون، سرپرست تیم الاهلی نیز گفت: هراسی از شکست های اخیر الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا نداریم و تنها راه مان بازگشت سریع به عرصه رقابت است. باید از این شرایط خارج شویم تا بازیکنان تحت فشار قرار نگیرند.

تیم الاهلی ساعت 17:5 دقیقه 13 اسفند در بازی هفته سوم گروه B لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم شهر خودرو است. در این گروه تیم های پاختاکور ازبکستان و الهلال عربستان با امتیاز مشابه 6 رتبه های اول و دوم را در اختیار دارند. تیم های بدون امتیاز الاهلی امارات و شهر خودرو ایران سوم و چهارم هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جابر: شکست مقابل الهلال را برابر شهر خودرو جبران می کنیم، حمدون: هراسی از شکست ها نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابر: شکست مقابل الهلال را برابر شهر خودرو جبران می کنیم، حمدون: هراسی از شکست ها نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید