خبرنگاران تعطیلی اماکن ورزشی کردستان تا 15 فروردین تمدید شد

به گزارش بهترین نوا، سنندج - خبرنگاران - مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: تعطیلی اماکن ورزشی و مسابقات ورزشی در این استان به منظور پیشگیری از گسترش شیوع ابتلا به ویروس کرونا تا 15 فروردین سال جاری تمدید شد.

خبرنگاران تعطیلی اماکن ورزشی کردستان تا 15 فروردین تمدید شد

حامد جولایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار بهترین نوا گفت: با تاکید وزیر ورزش و جوانان و پیرو دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر رعایت بهداشت و حفظ سلامت ورزشکاران این تعطیلی در استان هم تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه هدف قطع زنجیره انتقال این ویروس است اضافه نمود: هرگونه فعالیت ورزشی در این اماکن تا زمان مقرر و صدور بیانیه جدید غیرقانونی است و با متخلفان برابر قانون برخورد می گردد.

جولایی با بیان اینکه در اجرای دستورات بهداشتی در زمینه اماکن و سالن های ورزشی تابع تصمیمات مسوولین استانی و کشوری هستیم، اضافه نمود: امیدواریم با اجرای دستورات بهداشتی و رعایت آن از سوی تمامی جامعه این ویروس به زودی و به طور کامل از کشور ریشه کن شده و ورزشکاران با خیال آسوده بتوانند به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهند.

وی اضافه نمود: با توجه به شرایط موجود و احتمال اینکه کنترل شیوع ویروس بیش از این مدت طول بکشد احتمال تمدید مجدد تعطیلی اماکن و فعالیت های ورزشی وجود دارد.

364 هیات ورزشی فعال در کردستان وجود دارد که شامل 34 هیات استانی و 330 هیات شهرستانی است که 64 هزار و 202 ورزشکار سازمان یافته در این هیات ها مشغول به فعالیت هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تعطیلی اماکن ورزشی کردستان تا 15 فروردین تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعطیلی اماکن ورزشی کردستان تا 15 فروردین تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید