خبرنگاران سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد

به گزارش بهترین نوا، تهران- خبرنگاران- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه اندازی سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خرد، کوچک و خانگی اطلاع داد.

خبرنگاران سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد

به گزارش روز آدینه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عیسی منصوری با اعلام این خبر اضافه کرد: این وزارت خانه با مشارکت جهاد دانشگاهی کوشش نموده با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی، علاوه بر بسترسازی لازم برای فراوری ماسک، گان و مواد ضدعفونی کننده، امکان خرید محصولات و دریافت خدمات از سامانه های معتبر و دارای مجوز اینترنتی تحت پوشش سامانه www.ohop.ir را فراهم آورند.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت بهره گیری از همه فرصت ها برای برطرف مسائل و مسائل ناشی از شیوع این ویروس، به وسیله این سامانه محصولات مشاغل خرد و کوچک و خانگی به دست مصرف کننده ها می رسد.

معاون وزیر کار اظهار کرد: بدیهی است فراهم کردن شرایط برای ارسال ملزومات بهداشتی و سایر اقلام ضروری به دست مردم، می تواند در کاهش تردد در سطح شهرها مؤثر باشد.

وی ابراز امیدواری کرد؛ در کنار کوشش شبانه روزی و ارزشمند کادر درمانی و پزشکی و مدافعان سلامت، این اقدام و سایر کارهایی که در سایر بخش های مختلف دولتی و خصوصی انجام می گردد بتواند در قطع یا کاهش زنجیره انتقال کرونا مؤثر واقع گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید