خبرنگاران شجاعی: فدراسیون فوتبال برگزاری یا عدم برگزاری لیگ را قاطعانه اعلام کند

به گزارش بهترین نوا، تهران- خبرنگاران- بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: مسوولان فوتبال به طور قاطعانه برگزاری یا عدم برگزاری لیگ را اعلام نمایند تا از بلاتکلیفی خارج شویم.

خبرنگاران شجاعی: فدراسیون فوتبال برگزاری یا عدم برگزاری لیگ را قاطعانه اعلام کند

علی شجاعی در گفت وگو با خبرنگار بهترین نوا، با اشاره به شرایط تمرینات تیم فوتبال نساجی گفت: شرایط تمرینات خوب است. ما ظهر و بعد از ظهر تمرین می کنیم تا بتوانیم وقفه ای که در لیگ افتاده را جبران کنیم. شرایط خوبی داریم و منتظر هستیم تا ببینیم چه تصمیمی برای ادامه لیگ گرفته می گردد.

وی در مورد میزان آمادگی خودش در آغاز دور جدید تمرینات اضافه نمود: خدا را شکر از آمادگی خوبی برخوردارم. حدود 70 روز تمرینات تیمی نداشتیم و طبیعی است که کمی از این نظر مانند قبل آماده نباشیم اما با برنامه های خوبی که کادر فنی در نظر گرفته به زودی به آمادگی خوبی خواهیم رسید.

بازیکن تیم فوتبال نساجی در مورد اینکه تیمش خواستار تعطیلی لیگ مسابقات لیگ شده، اضافه نمود: متاسفانه هنوز نمی دانیم که شرایط به چه نحوی است. تنها خواسته ما این است که هر چه زودتر ما را از بلاتکلیفی خارج نمایند. اگر قرار است مسابقات برگزار گردد، به طور صریح اعلام نمایند و اگر قرار نیست برگزار گردد، آن را هم بگویند. ما صبح و بعد از ظهر با انگیزه تمرین می کنیم و اگر هفته آینده بگویند بازی ها برگزار نمی گردد، خوب نیست.

شجاعی اضافه نمود: کادر فنی برنامه خوبی برای تیم در نظر گرفته و به طور حتم در صورت برگزاری لیگ با قدرت در مسابقات حاضر می شویم تا فصل را در صندلی خوبی به اتمام برسانیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شجاعی: فدراسیون فوتبال برگزاری یا عدم برگزاری لیگ را قاطعانه اعلام کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شجاعی: فدراسیون فوتبال برگزاری یا عدم برگزاری لیگ را قاطعانه اعلام کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید