فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد 1396

به گزارش بهترین نوا، فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی و...

فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت خرداد (Gemini)
    • ماه در موقعیت برج ثور (Taurus)

فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد 1396

فروردین

امروز از روزهایی است که ایده های مختلفی در سر دارید ولی انتخاب یکی از آن ها برایتان کاری بس سخت است. تمامی افکار و ایده هایتان عملی نیستند پس بایستی منطقی بوده و بر پایه اصول علمی اهدافتان را معین کنید. چند وقتی است که در ذهن خود رفتن به یک مسافرت هیجان انگیز را می پرورانید ولی بدانید که هنوز موقعیتش فراهم نشده و بهتر است به جای تفکرات رویایی به کوشش در خصوص اهدافتان بپردازید.

اردیبهشت

برنامه ریزی برای خرج و دخلتان را جدی بگیرید. امروز که آخرین روز از خرداد است را می توانید به نوشتن برنامه ای برای تیر ماه اختصاص دهید. شاید امیدوار باشید که بتوانید رابطه ای محبت آمیز را به رابطه ای عمیق تر و جدیتر تبدیل کنید، ولی هر بار که می خواهید بحث را به جایی که خودتان می خواهید بکشید طرف مقابلتان موضوع را عوض نموده و راجع به چیزهای بی ربط حرف می زند و طفره می رود. هر چند که در حال حاضر خود را به هدف و مقصودتان بسیار نزدیک می بینید ولی بدانید اصرار کردن بی جا باعث افتادن از چشم طرف مقابل می شود.

خرداد

موضوعات و مسائلی که به تازگی در منزل ایجاد شده است باعث از بین رفتن تمرکزتان در کار شده است. پس بهتر آن است که به جای فکر کردن به این موضوعات در زمان و ساعات کاری، رفع این مسائل را به درون خانه موکول کنید. تغییراتی که این اواخر در رابطه عاطفی شما به وجود آمده اند همچنان دارند زندگی شما را به گونه ای که انتظارش را نداشته اید تحت تأثیر قرار می دهند. شما در حالت کلی از رابطه عاشقانه خود راضی هستید ولی حضور شخصی دیگر این ارتباط را تحت الشعاع خود قرار می دهد. در این زمان بایستی احتیاط را مد نظر قرار دهید.

تیر

هنوز به طور سنتی و بدون توجه به پیشرفت تکنولوژی به کار خود ادامه می دهید. وقت آن رسیده است که با شجاعت و کوشش بیشتر قدم های بسیار بلندتری به سمت اهدافتان بردارید. زمان بسیار مناسبی است تا با به کارگیری خلاقیت و ایده های نوی خود به کارتان سر و شکل دیگری بدهید. به جای این که نگران باشید که مبادا راهی که در پیش گرفته اید شما را به مقصد مورد نظرتان نرساند هر کاری از دستتان برمی آید برای پیشرفت خود و رسیدن به نتیجه مطلوبتان انجام دهید.

مرداد

امروز در نظر دارید که به اعضای خانواده و اطرافیانتان یاری کنید. البته در این کار با مسائل فراوانی هم روبرو می شوید. مسائلی که ناشی از عدم هماهنگی این اعضا با یکدیگر است ولی شما با قدرت کلامی که دارید می توانید آن ها را راضی و با خود همراه گردانید. شاید همواره به سادگی توانسته باشید توجه کسانی که می خواهید را به خودتان جلب کنید، ولی امروز در انجام این کار چندان پیروز نخواهید بود، فردا روز بهتری برای تسخیر قلب کسی که دوست دارید خواهد بود.

شهریور

ذهنتان با افکاری جدید مهیای پرواز کردن شده است ولی در نظر داشته باشید که هر پرواز کردنی فرودی را به همراه خواهد داشت. شاید بهتر باشد بعضی از ایده های عظیم و جاه طلبانه خود را در ذهنتان نگه داشته و فرصتی که برای دنبال کردن اهداف و رویاهای منطقی و قابل دسترستان فراهم شده است را از دست ندهید. ممکن است امروز صبر و تحملتان توسط دیگران سنجیده شود پس در کنترل خشم خود کوشش بیشتری انجام داده و در کمال آرامش از حقوق خود دفاع کنید.

مهر

نقشه های قبلی شما به دلیل نداشتن هماهنگی های لازم بین اجزا مناسب نبوده و شما را به هدفتان نخواهد رساند. پس از همین روز باید دست به کار شده و برنامه ریزی جدید و هماهنگ تری را برای رسیدن به نتیجه ای مطمئن در نظر بگیرید. شما در این برنامه ریزی می توانید از هوش و ذکاوت مهرماهی بودنتان بهره ببرید. گاهی چند قدم به سوی عقب برداشتن می تواند زمینه لازم برای یک جهش بلند آماده می نماید.

آبان

بهتر است کمی وسواس و سخت گیری را از خود دور کنید. شما در حالی که از دید دیگران در حال اجرا کاری فوق العاده هستید از نظر خود کارتان چندان هم عالی نیست. سختگیری بیش از حد می تواند تمام انرژیتان برای رسیدن به هدف را صرف خود کند. به جای این که مدام از خود بپرسید که آیا شریک زندگیتان شما را هنوز دوست دارد یا نه کمی به کارها و رفتار او فکر کنید، گاهی عمل طرف مقابلمان خیلی بلند تر از هر کلامی با ما حرف می زند و واقعیت ها را به ما نشان می دهد.

آذر

شما که نمی توانید تمام مسائل دنیا و همه مردم را حل کنید، کمی دست از سوپرمن شدن برداشته و برای خودتان هم وقتی بگذارید. مسائلی که در رابطه عاطفیتان به وجود آمده است تنها با نگاه منصفانه شما به موضوع حل خواهد شد. اطراف خودتان محدودیت های بسیاری را مشاهده می کنید و در فکر رهایی از این شرایط هستید این در حالی است که بیشتر این محدودیت ها ناشی از طرز فکر خودتان و توهماتی است که نسبت به دیگران دارید.

دی

امروز تقریبا همه چیز به نفع شماست. بدون دغدغه فکری و با اعتماد به نفس بالا به آینده خود فکر کنید و موانعی که در سر راهتان است را تجزیه و تحلیل کنید. شما در خلوت ذهن خود می توانید قدرتمندترین افکار را داشته باشید. شاید بقیه نتوانند به اهمیت آنچه در سرتان می گذرد پی ببرند، شما هم دلیلی ندارد تا وقتی نیازی به این کار نیست بخواهید چیزی به آنها بگویید.

بهمن

امروز بالاخره به این نتیجه رسیدید که کارگروهی نتیجه ای بسیار بهتر از کار انفرادی در پی دارد. با این حال نباید اهداف و نیازهای فردی خود را فراموش نموده و این که توانایی های شما چه اثر عظیمی می تواند روی نتیجه این کار بگذارد را نادیده بگیرید. در فکر این باشید که چگونه می توانید زندگی خود و کسانی که عاشقشان هستید را بهتر کنید. فکر کردن به این چیزها باعث افزایش انگیزه شما می شود و می توانید با کوشش بسیار بیشتری به راه خود ادامه دهید.

اسفند

امروز در حال کوشش برای رفع کردن مسائل دیگران هستید. در واقع هر کاری که از دستتان بر می آید را برای کسانی که دوستشان دارید انجام می دهید. اگر این کار حالتان را بهتر می نماید نسبت به انجام آن هیچ تردیدی نداشته باشید. با وجود این شما آماده هستید با کسانی که قصد خارج کردن کنترل امور از دستتان را دارند مقابله کنید. امروز روز خوبی برای انجام شدن برنامه های عملیتان نیست این را چرخش ماه و ستارگان می گویند پس بهتر است که اجرای این برنامه ها را به روزهای دیگر موکول گردانید.

تهیه شده: مجله اینترنتی بهترین نوا

منبع: setare.com

به "فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید