فلاح: عزم جدی وزارت ورزش و مدیران پرسپولیس و استقلال برای انجام خصوصی سازی در موعد مقرر است

به گزارش بهترین نوا، مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: مدیران وزارت ورزش و همچنین استقلال و پرسپولیس این همت و توان را گذاشتند که خصوصی سازی این دو باشگاه عملی گردد.

فلاح: عزم جدی وزارت ورزش و مدیران پرسپولیس و استقلال برای انجام خصوصی سازی در موعد مقرر است

به گزارش بهترین نوا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان درخصوص برگزاری جلسه خصوصی سازی دو باشگاه سرخابی پایتخت در وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به اینکه صورتحساب های اقتصادی تیم استقلال از سال 93 به بعد تصویب نشده بود در اقدام اخیر این صورتحساب ها مورد تصویب نهاده شد و به روزرسانی شد.

وی در ادامه اضافه نمود: همچنین در این جلسه اقدامات اجرا شده درباره مالکیت استادیوم شهید مرغوبکار و کمپ زنده یاد حجازی در حضور وزیر ورزش و جوانان تشریح و درباره اصلاح اساسنامه و افزایش سرمایه با فرمت سازمان بورس و اوراق بهادار نیز گفت وگو شد تا بتوانیم برای واگذاری دو باشگاه مهیا شویم.

فلاح با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان و باشگاه استقلال عزم جدی برای خصوصی سازی دارند، اظهار داشت: همه مدیران وزارت ورزش و همچنین باشگاه های استقلال و پرسپولیس این همت و توان را گذاشتند که این اتفاق عملی گردد و قصد ما این است که با رعایت کلیه مقررات در موعد مقرر مراحل واگذاری سرخابی ها انجام گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فلاح: عزم جدی وزارت ورزش و مدیران پرسپولیس و استقلال برای انجام خصوصی سازی در موعد مقرر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلاح: عزم جدی وزارت ورزش و مدیران پرسپولیس و استقلال برای انجام خصوصی سازی در موعد مقرر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید