قیمت خودروهای سایپا در پیش فروش یکساله

به گزارش بهترین نوا، قیمت و جزئیات پیش فروش محصولات سایپا در دور جدید پیش فروش ها اعلام شد.

قیمت خودروهای سایپا در پیش فروش یکساله

ثبت نام خودروها در این طرح از روز گذشته(یکشنبه 18 خردادماه) آغاز شده و تا ساعت 24 روز سه شنبه(20 خردادماه) ادامه خواهد داشت.

همچنین در این طرح فروش خودروسازان، محدودیت هایی پیشین همچون هر کدملی یک خودرو، حداقل سن 18 سال، عدم امکان صلح و ممنوعیت فروش وکالتی، دارا بودن گواهی نامه رانندگی و نداشتن سابقه خرید و ثبت نام خودرو از هردو خودروساز برقرار است.

ضمن اینکه قیمت خودروها قطعی نیست و پس از خاتمه مدت زمان ثبت نام در میان متقاضیان، قرعه کشی اجرا شده و افراد منتخب پس از اعلام اسامی ظرف مدت 48 ساعت پس از انجام فرآیند قرعه کشی، موظف به واریز مبالغ علی الحساب خودروی ثبت نامی خود هستند. تا پیش از فرآیند قرعه کشی و اعلام اسامی برنده شده، هیچ مبلغی از مشتریان درخواست نمی شود.

گروه خودروسازی سایپا پیش فروش 9 محصول که سه خودرو جدید نیز در میان آن ها وجود دارد از ساعت 14 روز گذشته، پس از مراسم قرعه کشی محصولات فروش فوق العاده آغاز کرد. علاقه مندان می توانند به صورت شبانه روزی با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

خودروهای ارائه شده در این طرح با قید مبالغ در نظر گرفته شده برای پیش پرداخت و موعد تحویل آن ها در جدول زیر آمده است:

منبع: تجارت نیوز

به "قیمت خودروهای سایپا در پیش فروش یکساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت خودروهای سایپا در پیش فروش یکساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید