ماجرای بازداشت 4 داماد از مقابل آرایشگاه زنانه

به گزارش بهترین نوا، دادستان رامشیر از بازداشت چهار داماد که قصد برگزاری مراسم عروسی را داشتند در مقابل یکی از آرایشگاه های زنانه این شهر به دلیل نقض محدودیت های پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.

ماجرای بازداشت 4 داماد از مقابل آرایشگاه زنانه

به گزارش ، اسلام رسادی در این خصوص اظهارکرد: در جریان حضور چهار خودروی گل زده در مقابل یک آرایشگاه زنانه، چهار داماد رامشیری به دلیل نقض مصوبه شورای تامین شهرستان و بی توجهی به تذکرات قبلی مبنی بر منع برگزاری مراسم و تجمعات دستگیر شدند. وی ادامه داد: پیشتر و در پی گزارش های واصل شده از این افراد تعهد کتبی گرفته شده بود که اجازه برگزاری هیچ گونه مراسم و تجمعی را ندارند.

دادستان رامشیر شرح داد: این داماد ها برای همراهی همسران خود تا محل برگزاری عروسی به سالن آرایشگاه مراجعه کرده بودند که به سرعت بازداشت شدند و احتمالا به زودی این افراد با مراقبت نیروی انتظامی به محل سکونت خود روانه می شوند، ولی این درحالی است که برای پیگیری های بعدی قضایی باید در دادسرا حاضر شوند و برای تخلف انجام شده پاسخ گو باشند.

وی اضافه کرد: با وجود تعهدات کتبی این دامادها، اما باخبر شدیم که قصد داشتند مراسم جشن خود را با حضور جمعیتی بین 200 تا 500 نفر برگزار کنند.

رسادی با بیان این که علاوه بر این نیز صاحب آرایشگاه زنانه ای که عروس ها در آن حضور داشتند در عین ناباوری اعلام می کند که از منع فعالیت صنفی به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا با خبر نبوده است، اضافه کرد: طی هماهنگی که صورت گرفت برای صاحب این سالن زیبایی زنانه علاوه بر تشکیل پرونده تعزیراتی، پرونده قضایی نیز تشکیل می شود. وی ادامه داد: در هفته آینده صنوفی که برای برگزاری این جشن های عروسی اقدام به فعالیت داشتند به دادسرا احضار و تفهیم اتهام خواهند شد.

رسادی با بیان این که مسائل اقتصادی و دغدغه های معیشتی غیر قابل انکار است، ادامه داد: این امر دلیل موجهی برای به مخاطره انداختن سلامت عمومی جامعه نیست. رامشیر از شهرستان های استان خوزستان در 75 کیلومتری شرق اهواز واقع شده است.

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ماجرای بازداشت 4 داماد از مقابل آرایشگاه زنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای بازداشت 4 داماد از مقابل آرایشگاه زنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید