ماه پشت ابر نماند ، اطلاعیه دادستانی درباره استاندار خوزستان

به گزارش بهترین نوا، پرونده اتهامی در مورد استاندار خوزستان در دادسرای تهران مطرح نبوده و بر همین اساس وارد کردن اتهام به وی غیرموجه و فاقد مشروعیت قانونی است.

ماه پشت ابر نماند ، اطلاعیه دادستانی درباره استاندار خوزستان

به گزارش بهترین نوا به نقل از ایسنا، طبق اعلام روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، در جریان رسیدگی به پرونده اتهامی امید اسد بیگی و سایر متهمین مرتبط با وی در جلسه مورخ 29/02/1399 در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مالی، مطالبی از جانب افراد و اشخاص مختلف در رابطه با استاندار خوزستان مطرح که این مطالب در فضای مجازی بازنشر پیدا کرده است.

نظر به اینکه انتساب هرگونه اتهام و یا مطلب ناروا به اشخاص، در صورتی قابلیت استناد دارد که مراحل و سیر قضایی خود را طی کرده باشد، و در خصوص مشارٌالیه (استاندار خوزستان) پرونده اتهامی در دادسرای تهران مطرح نبوده و بر همین اساس وارد کردن اتهام به وی غیرموجه و فاقد مشروعیت قانونی است؛ لذا کسانیکه در جلسه دادگاه علنی شرکت می نمایند، علی القاعده باید ضوابط قانونی و اخلاقی را مراعات کرده و ازانتشار محتوای جلسه دادگاه به ویژه در خصوص افرادی که هنوز در خصوص آن ها تصمیم قضایی اتخاد نشده اجتناب نمایند.

  • برکناری استاندار خوزستان صحت دارد؟ | شریعتی: ماه پشت ابر نمی ماند

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان چند روز پیش در پاسخ به سوالات و مطالب مطرح شده در فضای مجازی علیه وی در خصوص دادگاه مدیر عامل پیشین نیشکر هفت تپه گفت: به زودی همه چیز درباره این حواشی روشن خواهد شد. ماه هیچ وقت پشت ابر نخواهد ماند و این موضوع نیز به زودی روشن و شفاف خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ماه پشت ابر نماند ، اطلاعیه دادستانی درباره استاندار خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماه پشت ابر نماند ، اطلاعیه دادستانی درباره استاندار خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید