محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

به گزارش بهترین نوا، خبرنگاران/مازندران رئیس پلیس راه مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 6 اردیبهشت ماه در محورهای مواصلاتی اطلاع داد.

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

علیرضا قدمی در گفت وگو با بهترین نوا در تشریح این خبر گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 6 اردیبهشت ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی توضیح داد: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک تا ساعت 6 صبح روز شنبه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز آدینه 5 اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 6 بعد ازظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها از محور هراز اظهار کرد: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر تا ساعت24 روز چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه 4 اردیبهشت ماه و آدینه 5 اردیبهشت ماه از این محور ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 5 بعدازظهر تا 24 روز آدینه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 7 بعدازظهر تا 24 همان روز در صورت اعلام ماموران مستقر در محل از آب اسک به رودهن محدوده مشا به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران تاکید نمود: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت ها لغو و متعاقبا به وسیله رسانه ها اطلاع رسانی خواهد شد.

قدمی در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات هدایت و رانندگی در صورت احتیاج به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید