مرد بازنشسته قبل از مرگ قاتل هایش را لو داد

به گزارش بهترین نوا، اولیای دم مرد میانسال که دوسال قبل از سوی دو پسر ناشناس مورد ضرب و شتم نهاده شد و کشته شد دیروز در دادگاه حاضر شدند و خواستند تا دیه از صندوق بیت المال به آن ها پرداخت گردد.

مرد بازنشسته قبل از مرگ قاتل هایش را لو داد

به گزارش، اوایل تابستان سال 96 پیکر نیمه جان یک مرد میانسال در حالی که آثار ضرب و شتم روی سر و صورتش نمایان بود به بیمارستان منتقل شد و در حالی که بریده بریده صحبت می کرد به مأموران گفت: دو پسر جوان سوار ماشینم شدند، مرا کتک زدند و پس از سرقت خودرو گریختند.

این مرد ساعتی بعد به کما رفت و فوت شد. با مرگ مرد میانسال پلیس به بازپرسی از خانواده اش پرداخت.

پسر وی گفت: پدرم نظامی بازنشسته بود. او با ماشین مسافرکشی نمی کرد و فقط چند نفر مسافر آشنا داشت که آن ها را به مقصد هایشان می رساند. او مرد محتاطی بود و نمی تواند افراد ناشناس را سوار ماشینش نموده باشد. من نمی دانم چه کسی او را کشته است.

یک ماه از این ماجرا گذشته بود که خودرو قربانی در حالی که هیچ وسیله ای از داخل آن سرقت نشده بود مقابل کلانتری خانی آباد پیدا شد. اما تحقیقات پلیس برای ردیابی عامل یا عاملان جنایت به نتیجه نرسید.

در حالی که راز کشته شدن مرد راننده فاش نشده بود اولیای دم درخواست دریافت دیه از صندوق بیت المال را مطرح کردند.

پسر قربانی دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و به قضات گفت:پدرم مرد محتاطی بود. او فقط تعداد خاصی مسافر داشت که آن ها را می شناخت و دنبالشان می رفت تا آن ها را به مقصد شان برسانند. ما نمی دانیم دو پسری که پدرم قبل از مرگش از آن ها نام برده چه کسانی بوده اند. پدرم با هیچ کسی مشکل اقتصادی و اختلاف و درگیری نداشت.

وی ادامه داد: من و خواهر و برادرم حالا امیدی به پیدا شدن قاتلان پدر مان نداریم. به همین خاطر درخواست می کنیم تا دیه از صندوق بیت المال به ما پرداخت گردد.

در سرانجام جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این درخواست اظهار نظر نمایند.

منبع: رکنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مرد بازنشسته قبل از مرگ قاتل هایش را لو داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد بازنشسته قبل از مرگ قاتل هایش را لو داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید