مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از تغییرات گوشی تاشو سامسونگ تا به روزرسانی گوشی های هواوی

به گزارش بهترین نوا، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از تغییرات گوشی تاشو سامسونگ تا به روزرسانی گوشی های هواوی

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

گوشی گلکسی S10 سامسونگ یک به روزرسانی ماهانه جدید را به کاربران ارائه نموده است که دارای بعضی از ویژگی های منحصر به فرد است که صرفا متعلق به کاربران گلکسی نوت 10 بوده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

سامسونگ خط مقرون به صرفه گلکسی M را در بازار هند معرفی کرد تا سهمی بزرگ از بازار گوشی های هوشمند را به دست آورد. این دستگاههای هوشمند اگرچه مشتریان آنلاین زیادی داشتند اما به نظر می رسد سامسونگ برای به دست آوردن بازار آفلاین میخواهد بازار فروش آفلاین خود را نیز به راه بیندازد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

شرکت سامسونگ معامله اختصاصی با Dowoo Insis به امضا رسانده که قرار است تضمین کننده شیشه های فوق العاده نازک در در تلفن های تاشو و قابل انعطاف آینده سامسونگ باشد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

هواوی در حال ارسال جدیدترین به روزرسانی پایدار EMUI 10 بر اساس اندروید 10 به تلفن های هوشمند هواوی P30 و P30 Pro است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوگل از زمان ساخت و فروش نخستین گوشی های هوشمند خود کوشش زیادی برای افزایش کیفیت دوربین ها انجام داده است. اما به نظر می رسد گوشی های پیکسل 4 و 4 XL فاقد کیفیتی هستند که انتظار می رود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از تغییرات گوشی تاشو سامسونگ تا به روزرسانی گوشی های هواوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از تغییرات گوشی تاشو سامسونگ تا به روزرسانی گوشی های هواوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید