موقعیت پنج نفتکش ایران ، چهارمین نفتکش هم وارد منطقه ویژه مالی ونزوئلا شد

به گزارش بهترین نوا، مرکز ترافیک دریایی گزارش داد نفتکش فاکسون حامل مواد سوختی ایران برای کاراکاس، امروز پنجشنبه وارد منطقه ویژه مالی ونزوئلا شده است.

موقعیت پنج نفتکش ایران ، چهارمین نفتکش هم وارد منطقه ویژه مالی ونزوئلا شد

به گزارش بهترین نوا به نقل از تسنیم، براساس گزارش مرکز ترافیک دریایی (marinetraffic) که رصد نفتکش ها بر آب های بین الملل را بر عهده دارد، کشتی فاکسون ایران حامل سوخت پنجشنبه وارد منطقه ویژه مالی ونزوئلا شده است.

پیش از این دو کشتی ایران در سواحل ونزوئلا پهلو گرفته و در حال تخلیه بار خود هستند، نفتکش پتونیا نیز به عنوان سومین نفتکش ایران در حال نزدیک شدن به بندر ال پالیتو است و انتظار می رود که تا ساعاتی دیگر در این بندر پهلو بگیرد.

کشتی فاکسون ایران هم اکنون در محل سواحل شمالی آمریکای جنوبی (NCSA) قرار گرفته است و به سوی سواحل ونزوئلا در حرکت است اما بندر محل استقرارش همچنان تعیین نیست.

براساس داده های مرکز ترافیک دریایی، محل دقیق کشتی فاکسون در طول و عرض جغرافیایی (11.00519° / -62.78309°) قرار گرفته است.

سرعت کشتی فاکسون نیز در حدود 14.4 گره دریایی است. هر گره دریایی برابر 1852 متر در ساعت است.

براساس اطلاعات ارائه شده بر سایت ترافیک دریایی در خصوص کشتی فاکسون، این کشتی نفتکش در تاریخ هفتم آگوست (16 مرداد سال 98) عسلویه ایران را به سوی آب های غربی ترک نموده است.

کشتی نفتی فورست ساخت سال 2004 بوده و طول عمر آن 16 سال است و هم اکنون تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران فعالیت دریایی می نماید.

پنج کشتی نفتکش فورچون، فارست، فاکسون، پتونیا و کلاول حامل سوخت ایران، راهی ونزوئلا شده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "موقعیت پنج نفتکش ایران ، چهارمین نفتکش هم وارد منطقه ویژه مالی ونزوئلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موقعیت پنج نفتکش ایران ، چهارمین نفتکش هم وارد منطقه ویژه مالی ونزوئلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید