نسخه اندرویدی گوگل مپس چراغ های هدایت را نمایش می دهد

به گزارش بهترین نوا، اگر شما اهل رانندگی کردن باشید احتمالا ویژگی جدید گوگل مپس برای شما کارایی زیادی خواهد داشت. حتی در حال پیاده روی نیز چراغ های هدایت می تواند برای شما مهم باشد.

نسخه اندرویدی گوگل مپس چراغ های هدایت را نمایش می دهد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، هنگام حرکت به وسیله گوگل مپس، چراغ هدایت یکی از بزرگترین ناشناخته ها است. اما اگر این نقشه بتواند چراغ قرمز ها را نشان بدهد می تواند حتی از تصادف ها نیز پیشگیری کند.

بیشتر بدانید:

گوگل مپس به روزرسانی های مربوط به کرونا را ارتقا می دهد

چگونه موقعیت مکانی را به بیوگرافی صفحات کسب و کار در اینستاگرام اضافه کنیم؟

چگونه یک پین را روی نقشه گوگل قرار دهید؟

به نظر می رسد که گوگل خطر احتمالی را در چهارراه های پیچیده تشخیص داده و می خواهد به مردم یاری کند بهتر در خیابان های ناشناخته حرکت نمایند، زیرا این شرکت در کوشش است تا اطلاعات چراغ هدایت را در مپس اضافه کند. در حال حاضر چراغ هدایت فقط برای تعداد معدودی از افراد در نمای معمولی مپس و در هنگام پیمایش نشان داده می گردد. برای هر چهارراه با چراغ هدایت، یک نماد کوچک دریافت می کنید که به همان اندازه روی نقشه نشان داده شده است.

وقتی در حال مرور هستید، این نماد ها معمولاً برای ریزگرد ها خیلی کوچک هستند، زیرا بیشتر رانندگان هنگام رانندگی چشم خود را رو به جاده نگه داشته و در کوشش نیستند تا آنچه را که در صفحه های تلفن خود مشاهده می کنید رمزگشایی نمایند. علاوه بر نشانگر های بصری، در هنگام پیمایش هیچ نشانه صوتی ارائه نمی گردد، اما از آنجا که ظاهراً ادغام چراغ هدایت در مرحله اولیه است، امیدواریم که بعداً به نتیجه برسد.

هنوز اطلاعات دقیقی درباره این ویژگی جدید نداریم، اما امیدواریم که این نسخه جدید و ویژگی های نمایش چراغ هدایت مفید باشد.

منبع: انتخاب

به "نسخه اندرویدی گوگل مپس چراغ های هدایت را نمایش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه اندرویدی گوگل مپس چراغ های هدایت را نمایش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید