ورود 260 خودرو جدید به ناوگان پلیس راهور

به گزارش بهترین نوا، فرمانده نیروی انتظامی گفت: علیرغم تحریم ها هرگز در راستا رشد و پویایی پلیس بن بستی نمی بینیم.

ورود 260 خودرو جدید به ناوگان پلیس راهور

به گزارش گروه اجتماعی بهترین نوا، سردار حسین اشتری در رزمایش ترافیکی تابستانه پلیس هدایت و رانندگی ناجا که با عنوان ارتقای توان و تحرک عملیات پلیس راهور در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار گردید، گفت: ماموران پلیس راهور مصداق مجاهدان فی سبیل الله در ایام تعطیل و غیرتعطیل، سرما و گرما و ... در تمام نقاط کشور از جاده ها تا شهرها هستند و همکاری با آنان برای ما باعث افتخار است.

وی با بیان اینکه پلیس ملجاء و پناهگاه مردم است، گفت: در نتیجه همین اقدامات پلیس است که شاهد اعتماد مردم به این مجموعه بزرگ و خدمتگزار هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برنامه ریزی ها برای تقویت ناوگان خودرویی پایتخت گفت: امروز شاهد این هستیم که 260 خودرو جدید به ناوگان خودرویی پلیس راهور ناجا افزوده شد و این فرایند الحاق خودرو به این پلیس در جهت تحرک و توان عملیاتی تا خاتمه سال ادامه خواهد داشت.

اشتری به تحریم های ظالمانه علیه کشورمان اشاره نمود و گفت: علیرغم تحریم ها در شرایط خاصی اعم از بودجه و اعتبارات هستیم و در این شرایط بر مبنای اولویتها، تجهیزات، اعتبارات و امکانات را به پلیس های مختلف تزریق می کنیم. ما هرگز در راستا رشد و پویایی پلیس بن بستی نمی بینیم.

به گفته فرمانده ناجا، در تزریق و تخصیص اعتبارات، امکانات و تجهیزات، اولویت در مواردی است که منشا اثر برای امنیت و آرامش مردم باشد.

اشتری رویکرد اصلی پلیس هدایت و رانندگی ناجا در امسال را انتظام بخشی به جریان ترافیک بابه کارگیری توان تجهیزاتی و انسانی با هدف تسهیل درتردد و نظم بخشی به ترافیک و ارتقاء فرهنگ ترافیکی برشمرد و گفت: کاهش تصادفات به ویژه تصادفات فوتی و جرحی هم اولویت دیگر ماست. البته در این زمینه دیگر دستگاه های مسئول هم می توانند در کاهش تصادفات موثر باشند.

وی تقویت سیستمهای هوشمند و به کارگیری فناوریهای روز را از دیگر راهبردها و اولویت های پلیس راهور و دیگر پلیس های تخصصی در ناجا برشمرد و گفت: یکی از برنامههایی که در نیروی انتظامی از سال گذشته شروع شده و امید داریم که تا خاتمه سال 1400 به تحقق برسد بحث هوشمند سازی پلیس است، تا به امروز توانسته ایم در این حوزه گامهای خوبی برداریم و این فرایند همچنان ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناجا توجه به رویکردهای آموزشی و فرهنگ سازی با به کارگیری همه ظرفیتها برای مطلع سازی مردم، ارتقاء فرهنگ ترافیک و ... را هم از دیگر اولویت های پلیس راهور در سال 99 بیان کرد.

اشتری بر تسهیل در ارائه خدمات پلیسی به مردم تاکید نمود و گفت: این امر مهم باید به جد دنبال گردد البته ناجا در راستای تحقق این موضوع از سالهای گذشته گامهایی را برداشته و اقدامات خوبی هم در زمینه هوشمندسازی و الکترونیکی انجام داده ایم که ثبت کروکی هوشمند، هوشمند سازی ثبت جرایم و ... بخشی از این اقدامات است.

به گفته فرمانده ناجا، نیروی انتظامی در سال بیش از 70 میلیون خدمت ارائه می نماید که بخشی اعظمی از این خدمات را پلیس راهور انجام داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ورود 260 خودرو جدید به ناوگان پلیس راهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود 260 خودرو جدید به ناوگان پلیس راهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید