کرونا فرصت است نه تهدید، فدراسیون درایجاد تحرک بین مردم مسئول است

به گزارش بهترین نوا و به نقل از فدراسیون ورزش همگانی، افشین ملایی ضمن اشاره به پیامدهای بحران بین المللی کرونا اضافه کرد: این بیماری شرایط خطیری را پیش روی مدیران ورزشی قرار داده است. با این حال اعتقاد دارم کرونا برای درک بهتر ورزش های همگانی یک فرصت بزرگ است.

کرونا فرصت است نه تهدید، فدراسیون درایجاد تحرک بین مردم مسئول است

وی با تاکید بر اینکه قرنطینه موجب کم تحرکی مردم شده است، ادامه داد: کم تحرکی نیز مسائل و مصائب خاص خود را پدید آورده است، از این نظر ارائه پویشی که بتواند به طور فراگیر و در مدت کوتاهی شرایط را بهبود ببخشد و در پایان کار قابل اندازه گیری باشد، ضروری بود.

ملایی در ادامه گفت: فدراسیون ورزش های همگانی با توجه به رسالتی که در قبال سلامت ملت ایران قائل است و خود را مسئول ایجاد تحرک و نشاط مردم ایران می داند، طی یک اقدام هماهنگ با تمامی هئیت های استانی، با پشتیبانی شهرداری های سراسر کشور و راهبری معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان اقدام به طراحی و راه اندازی پویش سراسر آماده باش نموده است.

وی در پایان گفت: تمامی برنامه های این پویش در بستر فضای مجازی ارائه می شود. امید است با مشارکت سراسری شهروندان این طرح منجر به افزایش تاب آوری اجتماعی شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کرونا فرصت است نه تهدید، فدراسیون درایجاد تحرک بین مردم مسئول است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا فرصت است نه تهدید، فدراسیون درایجاد تحرک بین مردم مسئول است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید