گزینه مدنظر تیم ملی ایران، گزینه جانشینی ماتزاری در تورینو

به گزارش بهترین نوا، سرمربی ایتالیایی که در هفته اخیر از او به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران یاد شده، حالا گزینه سرمربیگری تورینو است.

گزینه مدنظر تیم ملی ایران، گزینه جانشینی ماتزاری در تورینو

به گزارش بهترین نوا، در روزهای اخیر از جانی دبیاسی به عنوان تازه ترین گزینه جانشینی مارک ویلموتس بلژیکی در تیم ملی فوتبال ایران یاد شد و با وجود اینکه فدراسیون فوتبال ایران بیان نمود؛ دبیاسی گزینه مدنظر این فدراسیون به منظور سپردن هدایت تیم ملی نیست، رسانه های ایتالیایی مدعی شدند که این مربی ایتالیایی برای عقد قراردادی دو و نیم ساله با فدراسیون فوتبال ایران به توافق رسیده و تنها امضای رسمی باقی مانده است.

سایت inews24.it اما حالا خبر می دهد که دبیاسی 63 ساله یکی از گزینه های جانشینی والتر ماتزاری در تورینو در صورت اخراج این سرمربی ایتالیایی است. بر اساس این گزارش، شکست تحقیرآمیر 7 بر صفر شنبه شب تورینو مقابل آتالانتا در هفته بیست ویکم سری A ایتالیا جایگاه والتر ماتزاری را در تورینو به شدت متزلزل کرده و بازی فردا شب (سه شنبه) با میلان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا آخرین فرصت این سرمربی 58 ساله برای حفظ جایگاهش در این تیم است، هر چند اخراج وی اجتناب ناپذیر است.

بر اساس گزارش این سایت ایتالیایی، جانی دبیاسی، چزاره پراندلی، لوئیجی دی بیاجیو و داویده بالاردینی گزینه های اصلی جانشینی والتر ماتزاری در تورینو هستند.

تورینو در حال حاضر با 27 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی سری A ایتالیا واقع شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزینه مدنظر تیم ملی ایران، گزینه جانشینی ماتزاری در تورینو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه مدنظر تیم ملی ایران، گزینه جانشینی ماتزاری در تورینو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید