خبرنگاران مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان: بازی کردن در این شرایط خودکشی است

به گزارش بهترین نوا، اهواز - خبرنگاران - مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: بازی کردن در لیگ آن هم در این شرایط یک نوع خودکشی است و هر اتفاقی که رخ دهد مسئولان سازمان لیگ باید جوابگو باشند.

خبرنگاران مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان: بازی کردن در این شرایط خودکشی است

مهران نصیریان دوست روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار بهترین نوا گفت: ما مخالف سرسخت برگزاری مسابقات هستیم و نمی توانیم جان 40 یا 50 نفر از اعضای باشگاه را به خاطر چند بازی به خطر بیاندازیم لذا انتظار داریم که سازمان لیگ در تصمیم خود تجدیدنظر کند.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان اضافه نمود: اگر فرایند به این صورت طی گردد و قصد برگزاری رقابت ها را در این شرایط داشته باشند مجبور هستیم به طریق مختلف از حق و حقوقمان دفاع کنیم.

وی ادامه داد: ما هنوز برای مهار کرونا پیروز نبوده ایم پس چطور می خواهیم جان بیش از یکصد نفر بازیکن، کادر فنی، عوامل اجرایی، خبرنگار و عکاس را در یک بازی حفظ کنیم.

وی گفت: تیم ما از بسیاری از استان های کشور بازیکن دارد و این موضوع به تنهایی عاملی برای شیوع بیماری است.

وی گفت: درست است که بازی ها بدون تماشگر است اما تجمع بازیکنان و عوامل اجرایی یک نوع ریسک محسوب می گردد.

نصیریان دوست اضافه نمود: اکنون خوزستان به لحاظ ابتلا به شیوع بیماری کرونا در شرایط قرمز است، آن وقت چطور می توان بازیکنان را دور هم جمع کرد و از ابتلا به این بیماری در امان باشند.

وی گفت: تیم ما دچار مسائل زیادی است و در فراهم کردن امکانات واقعا ناتوان است و نمی توانیم مانند سایر باشگاه ها امکانات بهداشتی نظیر تونل ضدعفونی نماینده برای تمریناتمان تهیه کنیم لذا مسئولان باید به فکر تیم های بی بضاعت باشند.

مدیر عامل باشگاه نفت مسجدسلیمان بیان کرد: نباید مسئولان فقط به فکر یک سری از تیم ها باشند و سلامتی بازیکنان دیگر تیم ها را فدا نمایند.

وی اضافه نمود: وقتی کوچکترین امکانات بهداشتی و ورزشی برای حضور در مسابقات را نداریم چگونه باید بازی کنیم.

به گزارش بهترین نوا سازمان لیگ زمان برگزاری مجدد مسابقات لیگ برتر را گفت و تیم ها می توانند از روز سوم خردادماه تمریناتشان را از سر بگیرند.

تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با کسب 28 امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان: بازی کردن در این شرایط خودکشی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان: بازی کردن در این شرایط خودکشی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید